Nesnáším děti II

07. 08. 2008 | † 07. 09. 2010 | kód autora: Gu4

..... aneb... troška vlastní škodolibosti..

Přijela k nám rodinka na exkurzi – podívat se na pejsky.. Měli dorazit o sedmé večer, nicméně dorazili po osmé. Přijet o půl hodiny později už by nic neviděli, cheché!


Hlavní postavy:

Maminka – v černých šatech, (ideálně k pejskům, že..), perfektně nalíčená (to se musí nechat) P Papínek - trochu nervák,

Dcerka (cca 11 let, nevýrazná)

Syneček, tak 8 let, malý, obtloustlý, děsně uřvaný. Takové to nechutné dítko s prasečím obličejíčkem a chůzí kdy se do prava a do leva vytáčí od pasu nahoru a pomáhá si při tom obtloustlýma ručičkama (jasně! Určitě nějaká závažná metabolická porucha!)

Eva, štěněcí majitelka


Místo: u štěněcího výběhu

Nutno podotknout, že štěňátka dorotla velikosti menších bíglů, ovšem stále oplývající povahou ryze štěněcí – skáčou, koušou, žužlají.. prostě otravujou.. nakrmit je trvá 3 minuty, ovšem dostat se z výběhu trvá minimálně minut patnáct. A to mám ještě ohromný štěstí, že mě nikdo nenatáčí skrytou kamerou.. člověk stojí, vyluzujíc neustále šílené zvuky, mění intonaci i hlasitost.. typicky: Brrm-brm-brm-brm! nebo tatatatatatatatataaaaaa! či.. pupipupipupipupiiiiiii! (no prostě jako idiot) a po idiotské pasáži nastává pasáž "dobrodružná" ve které jde o to překonat vrátka výběhu rychleji než ti odporní lidožrouti.. což se podaří tak na jeden pokus z deseti.. vrrrrrrrr! (už jsem říkala, že zbožňuju štěňata?!)


No nic.. rodinka před mými zraky sehrála následující komedii:


Prasátko: Já chci dovnitř, já chci dovnitř!

Eva: Ne, dovnitř nechoď, máš krátké kraťasy a poškrábou tě.

Prasátko: Ne, ne, ne! Já chci dovnitř! (takřka natahujíc)

Eva otevírá výběh a prasátko vbíhá mezi štěňátka.. ta se nežinýrují vrhají se na něj, koušou, škrábou.. (cheche )

Prásako: Aaaaaaaaaa! Iííííííííííííííííííííí! Já chci ven, já chci ven! (v této chvíli si škodolibě přeju, aby se zasekl zámek ;-) )

Papá: neřvi tak, prosím tě!

Prasátko je konečně venku, v bezpečí! (škoda.. :-( )

Prasátko: tak mi vytáhněte támhleto!(ukazujíc lačně, jako by se jednalo o jeho zítřejší oběd a netušíc jak náročné je dostat jedno štěně ze čtyř ven tak, aby to před návštěvníky vypadalo elegantně a humánně)


Eva tedy otevírá branku, vytahuje ono prasátkem vybrané štěně a nenápadně a jemně se snaží skopnout ostatní predátory, aby se nedostali ven.. a následně pokládá štěně na zem..

Prasátko: Uíííííí! Áááááááááááááá! Eeeeeee! Hilfe, hilfeeee! Skáčééééé!, do toho mu skáče

Papá: Neřvi!


Celou tuto etudu ještě několikrát zopakují.. nasadila jsem si sluchátka, a za malebné hudby (tralalaaa) se škodolibě usmívám a zalívám svůj záhonek.. ;-)


 

Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky sex

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.