Vyléčená z randění naslepo

17. 06. 2008 | † 07. 09. 2010 | kód autora: Gu4
Tak jsem si po dlouhé době zařídila rande po internetu. Jsem docela zkušená "randařka" a myslím, že už mě jen tak něco nepřekvapí. Protože myslím, že najít pana Pravého přes internet je takřka nemožné, doufala jsem spíše v příjemné popovídání a poznání nové osoby opačného pohlaví. Popovídání si představuju tak, že chvilku mluví jeden, chvilku druhý.. A jak tak hovor plyne se oba v povídání tak nějak střídají.. Jenže chyba lávky! Takřka jsem se nedostala ke slovu. (Pro neznalé: Je takřka neuvěřitelné, že bych se JÁ nedostala ke slovu!)

Zmíněný chlapec si totiž pravděpodobně vyložil užitích mých metod aktivního naslouchání typu: "hmm, ano?, né!, opravdu?!", za plnohodnotný dialog.

Ve chvílích, kdy už jsem se konečně nadechla a začala povídat (rozuměj: vášnivě ukájet svou potřebu sdílení informací) mě milý hoch ráčil přerušit, navázal na můj začátek, bravurně převedl hovor úplně někam jinam a po pěti minutách svého monologu se optal: "Co jsi to vlastně chtěla říct?" (Vrrrr!!!!)

Ještě před setkáním samotným jsem tohoto mladého muže varovala, že zoufalí pánové s nápadnou tendencí k někomu přilnout mě děsí ("s těmi samozřejmě ON nemá NIC společného"!) a co jsem se od něj na PRVNÍM "rande" dozvěděla?

Tak tedy:
Nemá pro koho vařit.
  Nemá s kým strávit Silvestra.
   Nemá s kým jet na dovolenou.
    Nemá důvod shánět byt, protože nemá s kým by ho sdílel.

     Mezi těmi pár informacemi, které mi bylo umožněno sdělit jsem mimojiné prozradila, že "masa moc nezbaštím", odpovědí mi bylo něco ve smyslu: "tak si budeš dávat salát a já řízek, v tom nevidím problém", také jsem podotkla, že zbytek rodiny je normální – že normálně maso jí ("To bych k vám do rodiny zapadl") a taky mi bylo dovoleno podotknout, že nejsem úplně nejlepší řidička – snad nikoho už nepřekvapí odpověď: "mám staré auto, to vůbec nebude vadit, když ho ‚doděláš‘".


     ....a tak beru nožky na ramena a myslím, že jsem zase na chvíli vyléčená...

     Zobrazit další články tohoto autora

     Další články z rubriky laska-vztahy

     Související články

     Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.